Krajnčan Brothers

Mnohokrát oceněná a mezinárodně úspěšná dvojice Žigan a Kristijan Krajnčan ze slovinské Lublani spojuje zpěv, violoncello, perkuse a tanec do ohromující odysey, která s neochvějnou energií proplouvá mezi různými žánry, generacemi, temperamenty a emocemi.

Žigan Krajnčan (1995) je hudebník, tanečník, choreograf, režisér, herec a performer. Žiganova tvůrčí pozornost se rozprostírá napříč různými kouty světa, kde rozvíjí myšlenku integrální tvorby, a to vše při neustálé snaze o rozšiřování, slučování a posouvání hranic žánrů a stylů. Jeho umělecká cesta za úspěšnou kariérou, ozdobená řadou ocenění, ho zavedla do USA, Číny, celé Evropy i Afriky, kde poznával různé kulturní vzorce, které vstřebával, přetvářel a zaváděl do vlastních uměleckých projektů s otevřeností, která byla vždy jeho vizitkou.

Žigan byl s albem FUSION REACTOR nominován na album roku 2024 v Music awards: Zlata piščal. Jedná se o jedinou slovinskou profesionální cenu určenou interpretům a tvůrcům populární hudby.

Kristijan Krajnčan (1986) se prosazuje jako jeden z nejvýraznějších evropských umělců své generace. Virtuóz na violoncello i na bicí, skladatel a filmař. Kristijan spojuje rozmanité umělecké formy, které se odmítají zaškatulkovat do škatulky jednoho umění. Jeho tvorba se vyznačuje hledáním a ambicí spojit klasické vyprávění s moderními tvůrčími postupy. Jeho umění můžete slyšet na 52 albech. Kristijan vystupoval ve 25 zemích Evropy, v USA, v Asii, Indonésii, na Středním východě a v Africe.

Videa

Živá vystoupení

Music and Dance live

Beatbox and dance sólová vystoupení

Kontaktujte mě zde

Zůstaňme v kontaktu

Pro další komunikaci se mnou zde zanechte svůj kontakt.