Multižánrový Dj Mikuláš Jirout hrál na festivalech Colours of Ostrava, Beats for Love, Pohoda (SK), Mighty Sounds, Metronome a dalších. Po klubech projel téměř celou ČR a SK, ale také hrál ve Francii, Irsku, Německu, Rakousku, Španělsku, Itálii,…

Pravidelně si ho vybírají kapely jako afterparty DJ ať už na tour nebo na samostatné koncerty. Byl jeden z rezidentů na akcích Electro Swing Fever nebo Balkan Bashavel. Pořádá nebo pořádal i vlastní party: Rovina (tech house), Tropical garden, Bomb’o’claat (global bass, world music, balkan), Swing & Champagne Club (electro swing).

Pravidelně hrává na firemních a korporátních večírcích (např. Škoda, Becherovka, Deloitte, KPMG, Jameson, Allianz,…) Zde si můžete vybrat z jeho stylů.

Le Petit Nicolas

Balkan beat, latin, tropical, global bass, cumbia, reggae, dancehall, world music, moombahton, d'n'b,...

Pražský producent a DJ, který pro vás naservíruje královskou porci chytlavých melodií, úderného beatu a představí nejznámější kousky z balkan beat a global bass scény.

Poslechtěte si set zde.

Max Draat

Tech house, funky house, disco house, deep house, bass house

Max W.

Electroswing

Max W. to je electro swing s nezaměnitelným rukopisem, vkusem a nadhledem. Můžete ho znát z největších českých klubů a festivalů. Má výjimečný cit pro výběr a mix tracků. Jeho DJské sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby.

Je vyznavačem spíše tvrdší a údernější linie electro swingu, ale umí zahrát i jemný set plný veselých melodií.

Na jednom podiu vystupoval například s Parov Stelar Band, Caravan Palace, Bart & Baker, Swingrowers, The Sweet Life Society, Bomba Titinka, Dirty Honkers, Electronic Swing Orchestra, Kiss Me Yesterday, The Carlson Two, Grant Lazlo, Electro Swing Malta, Swingers Club, Pep’s Show Boys, Manie Gang nebo Les Chats de Nuit.

Kontaktujte mě zde

Zůstaňme v kontaktu

Pro další komunikaci se mnou zde zanechte svůj kontakt.