MoveBreakers

Disco-funky-drum'n'dbass-house-balkan-ska-(t)rap-dubstep-breakbeat-techno

Originální fúze elektronických beatů a živých nástrojů a neuveřitelná energie na podiu. To jsou MoveBreakers, kapela, která funguje od roku 2015 a za první tři roky odehrála více jak 200 koncertů v České republice, Itálii, Německu, Rakousku, Slovensku nebo Španělsku.

V listopadu 2017 vyšlo první album Are You Here?, které představuje 12 originálních skladeb a vyšlo skrze SupraphonOnline a je dostupné na všech zásadních streamovacích paltformách jako jsou iTunes, Spotify nebo Deezer.

V roce 2021 kapela vydala své druhé album, které nazvala příznačně Cocktail. Album obsahuje devět žánrově rozličných skladeb.

MoveBreakers hrají třaskavý mix disca, funky i italského folkloru s žánry pop, house, trap a nebo i drum’n’bass a každý koncert je jedinečnou party. Skupina si získává stále větší podporu nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména pak v Itálii. Texty jednotlivých písní jsou v angličtině, ale v několika písních zazní i čeština, italština, španělština, francouzština a dokonce i srbština.

MoveBreakers za krátkou dobu patří mezi výrazné klubové i festivalové kapely.

Složení: Alena Krejčová – zpěv Aleš Hyvnar – looping, sampling, aranžmá, kytara, perkuse David Kadlec – pozoun Antonio Cammarata – akordeon Michal Rolčík – baskytara

 

Kontaktujte mě zde

Zůstaňme v kontaktu

Pro další komunikaci se mnou zde zanechte svůj kontakt.