MikkiM

producent a DJ je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě.

Jako producent již vydal šest dlouhohrajících desek, spoustu vinylů a nepočítaně digitálních singlů. Za své druhé album Offbeat Rhapsody, z části nahrávené v Kingstonu na Jamajce, získal nejvyšší možné domácí ocenění, a sice cenu Anděl za album roku 2012.

Z úspěchu alba těžil i nadále a jako historicky první český DJ byl v roce 2013 pozván i na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury.

MikkiM si zahrál již ve většině evropských zemí i na americkém kontinentu, častokrát jako headliner klubových nocí nebo festivalů, za sebou má vystoupení na prestižních zahraničních festivalech jako Glastonbury, nejednou na Boomtown Fair, Burning Man a mnoha jiných.

Z domácích festivalů si zahrál na všech zásadních událostech. Díky tomu že MikkiM je zkušený DJ a milovník hudby všemožnách žánrů tak dokáže rozproudit párty téměř v jakémkoliv stylu.

Můžete si však být jisti jedním, na parketu se pořádně zapotíte! Hrává i s živým muzikantem Davem Trumpeteerem, který vystoupení okoření zpěvem a hraním na trubku.

Kontaktujte mě zde

Zůstaňme v kontaktu

Pro další komunikaci se mnou zde zanechte svůj kontakt.